2BOOK

Poznaj innowację na miarę XXI w.  To największa ewolucja na rynku drukarskim od czasów Gutenberga. Oto rozwiązanie nowej ery – 2BOOK, czyli wyjątkowa dwu-książka.

Innowacyjna forma 2BOOKa optymalizuje dostęp do informacji. Podstawowa treść znajduje się w dolnej części każdej strony, które czyta się po kolei – jak normalną książkę. Część górna to esencja treści, czyli najważniejsze z najważniejszych informacji pogrupowane według rozdziałów.
Dzięki temu rozwiązaniu zdobywasz wiedzę zaskakująco szybko i ekspresowo ją utrwalasz.

2BOOK to więcej niż książka, to dwu-książka, która pozwoli Ci na ponadprzeciętną produktywność.

W ten sposób powstają wyjątkowe publikacje papierowe i elektroniczne: książki do nauki języków, prezentery, książki biznesowe i motywacyjne, przewodniki turystyczne, książki poradnikowe i kulinarne, podręczniki szkolne i wiele innych.

SZYBKI DOSTĘP DO INFORMACJI

W obecnych czasach dobra informacja to prawdziwy skarb. Niestety w obliczu coraz większego natłoku treści, którymi bombardowany jesteś z każdej strony, tracisz panowanie nad ich selekcją. W efekcie część przyswojonych przez Ciebie informacji to bezwartościowe bzdury, a części z tych wartościowych nawet nie dostrzegasz. Dłużej tak być nie musi.
Z 2BOOKiem masz to wreszcie z głowy!
Możesz najpierw zapoznać się z esencją książki, a w razie potrzeby sięgać do poszerzonej wersji. Możesz równie dobrze zacząć od przeczytania pełnej wersji, a do streszczenia zajrzeć tylko po to, aby odświeżyć informacje.

KORZYŚCI

  • Wiesz co otrzymujesz. Widzisz tytuły rozdziałów i możesz szybko przeczytać esencję, to działa jak lista TRAILERów poszczególnych scen filmu.
  • Szybko poznajesz temat. Bo czytasz tylko streszczenie, na zasadzie BRYKA.
  • Możesz zapisać własne uwagi i myśli w odpowiednim miejscu i łatwo możesz do nich wrócić.
  • Kiedy wracasz do książki szybko znajdziesz interesujący cię fragment. Nie musisz czytać jej ponownie.
  • A po czasie szybko odświeżasz wiedzę. Wystarczy, że otworzysz górną część na rozdziale, podglądasz fragment esencji i wszystko ci się przypomina. To działa jak TRIGGER, wyzwalacz, jak nagłówek ściągi.

 

Więcej o 2BOOK-u kliknij tu