Opinie

31.08.2013

Dzień dobry Panie Rafale,

chcę się z Panem podzielić zastosowaniem multiplanera przez prawnika. Oglądałam filmiki różnych osób i jestem pod wrażeniem w jaki sposób multiplaner organizuje ich życie i pewnie sprawię też sobie taki egzemplarz do ogarniania otaczającej rzeczywistości, natomiast wczoraj zakupiłam multiplaner wyłącznie do spraw zawodowych.

Jestem prawnikiem, prowadzę kilka spraw jednocześnie. Od dłuższego czasu poszukiwałam takiego właśnie narzędzia, które pozwoliłoby mi szybko dotrzeć do informacji, bez konieczności kartkowania kalendarza. Wiadomo – w sprawach sądowych terminy wyznaczone są co do dnia i przegapienie czegokolwiek może mieć bardzo poważne konsekwencje.

Więc tak: na górze – w zakładkach wpisuję sygnaturę sprawy i hasło czego dotyczy, potem kalendarz – termin apelacji, wystąpienia o uzasadnienie wyroku itd. itp. Na dole – notatki – dowody, biegli do powołania sprawy, pomysły które najdą w najmniej spodziewanym momencie, rzutujące na strategię procesową. Multiplaner na razie będę wykorzystywała wyłącznie do tego typu spraw. Nie będę wpisywała do kalendarza spraw osobistych – do tego w 2014 sprawię sobie nowy.

Prowadzę też wiele szkoleń z zagadnień prawnych, współpracuję z Ministerstwami, jednostkami samorządowymi i rządowymi, pozwolę więc sobie na zakończenie każdego szkolenia pochwalić się multiplanerem. Będę też polecać kolegom z branży.

Naprawdę z nieba mi Pan spadł, do tej pory sama robiłam różne prowizorki, ale ponieważ mam zamiłowanie do otaczania się ładnymi rzeczami te samoróbki stale mnie irytowały.

Cieszę się, że na Pana i na multiplaner trafiłam.
Z poważaniem
Iwona H.

“To jedno z tych narzędzi, które z ogromnym impetem wkracza w życie człowieka, wywraca je do góry nogami, a potem układa je na nowo w taki sposób, że wszystko nabiera nowego, głębszego sensu. Multiplaner jest prosty i skuteczny w obsłudze, a dodatkowo bardzo ładny i lekki. Jest to niezbędne narzędzie dla osoby, która jest managerem, zarządza firmą lub prowadzi jednocześnie wiele różnorodnych projektów.”
Damian Borowski, Trener Rozwoju

“Super narzędzie dla tych, którzy mają pomysł na efektywne zarządzanie informacją własną, jak ja to nazywam. Papier i coś do pisania często okazują się lepsze i skuteczniejsze od elektronicznych zabawek. Noter również wydaje mi się niezwykle trafionym pomysłem. W ręcznej technice tworzenia notatek istotne jest to, że używa się czegoś do pisania. Ludzie lubiący pisać często używają pióra. Pozdrawiam i dziękuje za wspaniale narzędzie!”
Tomek K.

“Najbliższe mojemu ideałowi narzędzie do zarządzania zadaniami. Każdy miłośnik GTD, ZTD lub po prostu ktoś, kto szuka doskonałego kalendarza i notesu, będzie zadowolony tak jak ja. Błyskawiczna dostawa, świetny kontakt. Polecam!”
Kamil Ż.

“Cudowna, niezwykle przydatna rzecz, wszystkie myśli, notatki, spotkania, daty, numery kont i inne cyfry, plany i pomysły zawsze pod ręką, w jednym miejscu. Mam mały osobisty planer i duży do pracy. Oba są rewelacyjne.”
Robert W.

“Naprawdę świetny – to nie tylko niezwykły terminarz ale również rewelacyjny organizer i notatnik w jednym. Znakomity kontakt ze sprzedającym. O mojej opinii najlepiej świadczy powrót na kolejne i to nie ostatnie zakupy. GORĄCO POLECAM.”
Renata M.

“Kupiłem kolejny Multiplaner, teraz dla żony, urzeczonej moim egzemplarzem. Genialne narzędzie, o którym nie raz jeszcze wspomnę rodzinie i znajomym :)”
Krzysztof Ch.

“Z takim narzędziem planowanie to zabawa :D Całkowicie wart swojej ceny. Polecam”
Karol K.

“Naprawdę super. Polecam używać codziennie, a nie pogubicie notatek, spotkań czy zaplanowanych zadań do wykonania. Dodatkowo sama jakość wykonania na najwyższym poziomie.”
Marek S.

Napisz Swoją opinię i wyślij do nas office @multiplaner.pl