2 planer czy 3 planer

 

Który planer wybrać?

Pytanie, które pomoże Ci w decyzji:

• Czy zdarza się, że masz dużo ważnych rozmów w ciągu dnia? Dużo tzn. więcej niż kilka dziennie, czyli łącznie kilkanaście (lub więcej) w tygodniu.

Jeżeli TAK → 3planer jeżeli NIE → 2planer

.

Dlaczego?

3planer ma rozdzielony Kalendarz z Notatnikiem. Dlaczego?

Chodzi o elastyczność miejsca do notowania krókich notatek z rozmów, których czasem możesz mieć nawet kilkanaście dziennie. Dzięki podziałowi możesz przewrócić kolejną kartkę Notatnika i notować dalej. Notatnik traktujesz wtedy jak dziennik, notatkę opisujesz datą, godziną i osobą a w Kalendarzu przy danym spotkaniu (rozmowie telefonicznej) wpisujesz numer strony Notatnika np. n.31.

Notatka powinna mieścić się w wyznaczonym dla niej polu (niewielkiej ramce w Notatniku) i być lapidarna, czyli zwięzła i konkretna. Do dłuższych notatek może służyć Szkicownik na końcu Multiplanera albo osobny 2noter. Notery możesz zobaczyć tu https://multiplaner.pl/notatniki-1.html

2planer ma połączony Kalendarz z Notatnikiem. Dlaczego?

Jeśli masz niewiele (nie więcej niż 10) ważnych rozmów w tygodniu to Twoje notatki zmieszczą się pod kalendarzem tygodniowym. Notatkę możesz opisać datą, godziną i osobą a w KALENDARZU nie musisz już pisać odnośnika, bo wszystko masz na jednej rozkładówce.

Planery możesz kupić tu https://multiplaner.pl/planery-2024.html