Twórca

Rafał Mirkowski cb

(fot. 2022)

Rafał Mirkowski

Konsultant i analityk biznesowy. Od ponad 20 lat wdraża aplikacje komputerowe monitorujące aktywność oraz efektywność pracowników i_managerów. Ekspert CRM oraz systemów wynagrodzeń i premii. Trener efektywności osobistej.
Absolwent matematyki UWr ('95) i_MBA Thames Valley University ('99). Rozpoczął pracę w 1994 roku  jako  magazynier, potem fakturzysta i sprzedawca. Następnie pełnił funkcje managera sprzedaży i marketingu, produkcji i planowania produkcji, jak i badań rynkowych oraz działów analitycznych w różnych firmach i branżach.

Twórca opatentowanych rozwiązań: Multiplanera – Organizera 4-tej generacji i 2Book-a. Autor Multiplanowania – nowatorskiej metody efektywnego działania, której podstawą jest inteligentne odkładanie zadań na właściwy moment.

Na codzień tworzy autorskie aplikacje komputerowe (więcej tu Aplikacje, w których "wyznaje" zasadę JEDNA_STRONA, czyli niezbędne dane potrzebne do podejmowania bieżących decyzji są na jednej stronie raportu.
Dane są w każdej chwili aktualne, zrozumiałe i interesujące dla każdego, kto je otrzymuje, niezależnie od kompetencji analitycznych. Na tym polega istota autorskiego rozwiązania MatrixSystem
Pomaga w udoskonalaniu codziennego zarządzania małych, średnich i dużych firm, w tym Neonet, Ceramika Paradyż, Strabag, Inter Cars.