Opinie Użytkowników

„Multiplaner powstał w 1996 roku jako odpowiedź na potrzeby zajętego mnie. Używałem i zmieniałem go przez lata. I tak z początku zwykły przecięty zeszyt w kratkę, stał się Multiplanerem, jakiego znamy dziś. Do dziś pozostaję jego wiernym miłośnikiem i użytkownikiem, Rafał Mirkowski ERM, fan “kieszonki” (o Multiplanerach większych formatów i Noterach do projektów nie zapominając)”.

Rafał Mirkowski, Matematyk / Analityk biznesowy / Twórca Multiplanera

 

Mam dwa Multiplanery, jeden mniejszy, taki osobisty, drugi na biurku mojej prawej ręki, niezastąpionej Managerki biura. Bez nich nie wyobrażam sobie, by znaleźć czas na “wszystko”. I zdradzę Wam tajemnicę…  Wasz Pracownik powinien mieć Multiplaner! To naprawdę działa!”.

Edyta Mirkowska, właścicielka biura rachunkowego

 

To mój 10 Multiplaner. Pierwszy kupiłem w 2012 roku. Nie wyobrażam sobie korzystać z innego organizera, bo kalendarzem bym go nie nazwał - Mutliplaner to zdecydowanie coś więcej. Kalendarz to raptem 1/5 z jego mocy i możliwości. Gdy czegoś Ci brakuje zaczynasz doceniać jak dobre było to co miałeś. Kilka miesięcy temu kupiłem inny organizer, bo potrzebowałem jakiejś zamiany…to był dramat, dlatego po 2 miesiącach wróciłem do Multiplanera.

Jest to produkt wyjątkowo przemyślany i odpowiadający na wiele wyzwań jakim muszą stawić czoła przedsiębiorcy. Jeżeli tak jak ja cenisz sobie porządek, lubisz mieć wszystko prawie w jednym miejscu - to Multiplaner jest do tego idealny. Co prawda dużo czasu zajęło mi skonfigurowanie go do perfekcji pod swoje życie osobiste i zawodowe, ale zrobiłem to dopiero gdy bardzo dokładnie poznałem obszary i procesy zachodzące w moim życiu codziennym jak i te w firmie. Polecam, każdemu kto lubi notować, wyznaczać cele, monitorować postępy projektów, być zorganizowanym i nie być uzależnionym od telefonu czy laptopa w tak fundamentalnych sprawach jak zarządzanie własnym życiem.

Albert Ligman, PKFO Sp. z o.o.

 

„Multiplaner pomógł mi i pomaga zaplanować wszystko lepiej! Absolutnie mój ulubiony, nie ruszam się bez niego!”.

Witold Casetti, Prezenter TV / Przedsiębiorca

 

„To najlepszy prezent jaki dostałam. Pamięta o wszystkich urodzinach i wyzytach lekarskich. Zapisuję w nim nawet przepisy. To taki mój Pomocnik.”

Władysława Kwaśniewska, emerytka, była właścicelka firmy branży komputerowej

 

"Multiplaner pomaga mi w pozbyciu się nadmiaru stresu, kiedy sprawy walą się na głowę, bo jest miejscem, w którym je systematyzuję, i nie tyle jest ich mniej ale są mniej straszne."

Tomasz Dudkiewicz, Przedsiębiorca i Twórca Jadalnego Lasu w Polsce.

 

"Multiplaner pomaga mi nie obarczać umysłu drobnostkami dnia codziennego, ale i przypomina o planach z dłuższą perspektywą. Łatwiej jest mi planować wystawy i panować nad rzeczami wystawianymi w galerii. Ba! Zawsze mogę powrócić do swoich notatek wstecz, aby sprawdzić, porównać, dopisać, skorygować, dorysować... A jak miło jest powracać do zapisków ze starszych Multiplanerów! Jeśli nie ograniczamy się tylko do bardzo formalnych wpisów, ale okrasimy strony jakąś bardzo osobistą symboliką towarzyszących nam emocji, to stworzymy oryginalny, niezwykły dziennik."

Magdalena Kucharska, artystka Galeria MOYA. 

 

"Multiplaner pomaga mi zbalansować bycie mężem, ojcem, amatorem górskiej wspinaczki, pracownikiem korporacji a nawet studentem. Żadna „apka” w telefonie nie dałaby rady."

Mariusz Kopeć, starszy technolog produkcji. 

 

"Multiplaner pojawił się w moim życiu wraz ze zmianą pracy i nowymi wyzwaniami. Razem z nim nauczyłam się planować, a gdy wszystkie sprawy poukładałam sobie w Multiplanerze, w odpowiednich miejscach, przestałam się stresować i działam. W tym roku z żółtym dwudzielnym Multiplanerem w formacie XL."

Monika Dudziak, sekretarka. 

 

"Na co dzień Multiplaner rozwiązuje moje problemy z ilością spraw każdego dnia. Pracując i studiując oraz angażując się w wolontariaty, Multiplaner daje mi harmonię i spokój, że o niczym nie zapomniałem. Jego funkcjonalność pomaga uporządkować notatki oraz informację dzięki czemu elastycznie wybieram najważniejsze zadania."

Kacper Polinceusz, student

 

"My own business… Cross stitching …My passions… My son’s hobby… Life My family Me… A lot to do? With my everyday helper - my Multiplaner not really. We both deal with all that stuff ;)))."

Edyta Kopeć, przedsiębiorczyni i nauczycielka j.angielskiego.