Notatniki

 

 

Plany i pomysły, które utrzymujemy wyłącznie w naszych głowach szybko gasną. Ubranie myśli w słowa, zapisanie tego własną rękę da Ci moc, by realizować swoje marzenia. 

Notatniki Multiplanera, 2notery i 3notery, to chwile dla Ciebie, rozwijanie kreatywności, ale też uporządkowanie myśli, nowe spojrzenie na życie i sytuacje, które nas spotykają. 
W delikatne linie, kratkę, kropki lub czyste - do wyboru - są idealne do prowadzenia autorskich projektów osobistych i zawodowych, do notowania, planowania, prowadzenia dziennika.
W formatach B6, A5, B5 i A4. A jak kochasz notesy to mamy dla Ciebie kieszonkowy notatnik, Pocket Noter.

Notatnik kulinarny

Dlaczego notatniki Multiplanera są wyjątkowe?

Myślenie na papierze z Multiplanerem to zapanowanie nad chaosem w głowie, poukładanie - powkładanie ich do odpowiedniej "szufladki" - Zakładki Organizera - górnego Pulpitu. Jeśli zechcesz, to pomoże Ci dobrze zorganizować całe Twoje życie. 
Dwu- i trójdzielność Notatników daje pole do uporządkowania notatek, zapisanych myśli, pomysłów, projektów rodzinnych i zawodowych.

Notatniki Multiplanera to wysoka jakość, piękne okładki, papier wysokiego gatunku, unikatowość poparta patentem, polska produkcja. A do tego to idealny prezent na święta, upominek dla przyjaciółki, prezent na urodziny, dla Mamy, partnera, przyjaciółki, szefa. Dla Ciebie!

Idealny dla Osób myślących na papierze. 

Produktów od 1 do 20 z 35

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produktów od 1 do 20 z 35

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2