O Nas

Myśl na papierze z Nami i z Multiplanerem

 

Najważniejszym celem firmy Multiplaner jest oferowanie niepowtarzalnych polskich produktów, które ułatwiają życie, udoskonalają planowanie i organizację życia zawodowego i osobistego, pomagają w uczeniu się, zapisywaniu, tworzeniu i samorealizacji.
Dzięki wykorzystaniu patentu, którego właścicielem jest Rafał Mirkowski, masz szansę na unikatowe i niepowtarzalne produkty oparte na dwu- i trójdzielności, z zawsze widocznymi Zakładkami PULPITU. Dostępne wyłącznie w sklepie Multiplanera.
W dobie zalewu tzw. “chińszczyzny” jest to produkt, który można bez obaw kupić dla siebie lub podarować specjalnym i wymagającym Klientom. Produkowany jest dla osób, które docenią fakt, że jest w 100% produkowany w Polsce w rodzinnej drukarni, docenią wysoką jakość wykonania oraz jego funkcjonalność popartą polskim patentem, w duchu idei less waste.
W naszej pracy wsłuchujemy się w słowa naszych zarówno wiernych od lat, ale też nowych Klientów. To dla Was produkujemy Multiplaner, by dał Wam czas na sprawy dla Was najważniejsze.
Na Państwa życzenie możemy spersonalizować Multiplaner, jak również wyprodukować specjalną edycję na wyłączność według Państwa projektu. Przy indywidualnych zamówieniach prosimy o kontakt [email protected]